Vilniaus politikos analizės institutas kviečia atlikti praktiką!

Vilniaus politikos analizės institutas kviečia atlikti praktiką!

Pozicija: Projektų asistentas/-ė

Aprašymas: Vilniaus politikos analizės institutas (VPAI) – pernai įsteigtas nepriklausomas „smegenų centras“ (angl. think tank), kuriame dirbantys analitikai ir asocijuoti ekspertai analizuoja visuomenės ir valstybės gyvenimo problemas, kelia nepatogius klausimus, ieško argumentuotų atsakymų, siūlo valstybės gyvenimą skaidrinančius sprendimus.

VPAI veiklą sudaro trys programos:

Gero valdymo programa – skirta iniciatyvoms gerinti viešojo valdymo teisinį reguliavimą bei politikos praktiką siekiant įgyti visuomenės pasitikėjimą valdžios institucijomis, skatinti piliečių įsitraukimą į valstybės valdymą, užtikrinti socialinę atskirtį patiriančių asmenų lygiavertes galimybes dalyvauti viešajame valdyme kaip ir kitiems piliečiams.

Medijų programa – skatina kritinį visuomenės mąstymą bei medijų raštingumą, stebi ir tiria žiniasklaidą, kaip organizuotą informacijos skleidimą bei visuomenės informavimo sistemą, skatina ir remia tiriamąją žurnalistiką kaip būdą ginti visuomenės interesui.

Europos saugumo programa – jos ekspertai analizuoja Lietuvos užsienio ir saugumo politikos aktualijas, Vidurio ir Rytų Europos geopolitines ir visuomenines tendencijas, skatina strateginių Lietuvos partnerių, ypač Ukrainos, provakarietišką kryptį ir demokratizaciją.

VPAI ieško praktikantų, kurie būtų motyvuoti prisidėti prie Instituto veiklos ir įgyti naudingos darbinės patirties vienoje iš mūsų programų. Studentai turi unikalią galimybę pritaikyti universitete įgytas žinias realioje praktikoje.

Mes ieškome praktikantų, kurie norėtų prisidėti prie šių VPAI veiklų:

  • Tyrimų medžiagos rengimas
  • Projektų paieška ir rašymas
  • Renginių organizavimas
  • Administracinio ir logistinio pobūdžio užduotys

Praktika VPAI – tai puikus šansas studentams, besidomintiems Lietuvos politikos, tarptautinių santykių aktualijomis, žiniasklaidos tyrimais ir tendencijomis. Be kasdienių einamųjų užduočių, praktikantai turės galimybę vystyti savo sumanymus ir iniciatyvas. Praktika VPAI sudarys sąlygas užmegzti naudingus kontaktus, kurie neabejotinai pravers ateityje siekiant karjeros aukštumų.

Praktikos trukmė: ne mažiau nei 3 mėn (dirbant ne mažiau nei pusę darbo dienos). Dėl kitų sąlygų tariamasi individualiai.

Reikalavimai:

  • Puikus anglų ir lietuvių kalbų išmanymas; bazinį rusų kalbos mokėjimą laikysime privalumu;
  • Kryptingas domėjimasis Lietuvos vidaus politikos ir/ar tarptautinių santykių aktualijomis;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai.

Kandidatai kviečiami iki balandžio 5 d. (imtinai) atsiųsti motyvacinį laišką ir savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu info@vilniusinstitute.lt Preliminariai atrinkti kandidatai bus pakviesti į pokalbį. NB: Motyvaciniame laiške nurodykite, kurioje programoje norėtumėte atlikti praktiką.


Šviežiausios naujienos