„Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso 2015“ apdovanojimas „Patirties partneriams“

Lapkričio 12 dieną Vilniuje iškilmingo renginio metu apdovanoti 2015 –ųjų metų „Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso“ nugalėtojai.

2015 metų konkurso tema – verslumas. Įgyvendintų projektų rezultatai rodo, kad verslo įmonių ir švietimo institucijų bendradarbiavimas projektuose naudingas abiems pusėms.

Džiaugiamės, kad konkurso metu buvo apdovanotas projektas “Patirties partneriai. Sužinok ir valdyk savo karjerą”, kurio įgyvendinimo metu buvo sukurtas „Patirties partnerių“ internetinis portalas.

Tai „Euroguidance“ programos projektas, kurio tikslas – Lietuvos studentams surasti praktikas pažangiausiose Europos įmonėse, tarpvalstybinėse, nevyriausybinėse organizacijose. Šio projekto pagalba Lietuvos studentams susirasti praktiką pažangiausiose Europos įmonėse, nevyriausybinėse organizacijose bei tarpvyriausybinėse organizacijose bus lengviau. Specialiai jiems sukurtas internetinis puslapis www.partners4value.lt, kuriame Lietuvos universitetų studentai bei absolventai gali rasti visą informaciją apie siūlomas tarptautinės ir vietinės praktikos vietas tiek tarptautinėse organizacijose, tiek ir Lietuvos įmonėse.

Dėkojame finansuotojams, mobilumo konsorciumo partneriams bei paslaugų tiekėjams už kokybišką darbą siekiant bendro rezultato! Džiaugiamės kiekvienu besinaudojančiu šiuo portalu ir tikimės jį plėsti siekdami patenkinti jūsų karjeros planavimo ir valdymo poreikius.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo nugalėtojus:

https://www.smpf.lt/lt/iskilmingame-renginyje-apdovanoti-geriausi-projektai-verslumo-tema

 

Patirties_partnerių maketas