Praktikos patirtis Paryžiaus 8-ojo universiteto Vincennes – Saint-Denis Tarptautinių ryšių tarnyboje

Ugnė Nausėdaitė

Absolventų praktiką atlikau Prancūzijoje 2018 m. – 2019 m. Paryžiaus 8-ojo universiteto Vincennes – Saint-Denis Tarptautinių ryšių tarnyboje.

Dauguma praktikos užduočių buvo susijusios su iš užsienio į universitetą atvykstančių studentų priėmimu, jų registravimu universiteto sistemoje ir konsultavimu semestro metu. Didžiąją dalį veiklos atlikau kompiuteriu, tačiau tarnybos direktorė nuolat skatino nebijoti siūlyti naujų idėjų bei įsitraukti į kitų kolegų darbą. Praktikos metu taip pat pavyko prisidėti prie « Erasmus staff training » projekto organizavimo bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo Universiteto Tarptautinių ryšių departamentu. Taip pat sudalyvavau dviejuose mokymuose ir universiteto organizuojamuose renginiuose.
Ši 9 menėsius trukusi praktika man padėjo stipriai pagerinti prancūzų kalbos įgūdžius bei tapo neįkainojama galimybe įgyti patirties tarptautinių ryšių, komunikacijos ir projektų organizavimo srityje. Praktikos vadovė ir kiti kolegos padėjo lengvai įsilieti į komandos darbą ir buvo pasiryžę padėti ir paaiškinti visus darbo metu iškilusius klausimus, bet taip pat suteikė galimybę dirbti sąvarankiškai ir imtis iniciatyvos. Tikiu, kad po atliktos praktikos ir 9 mėnesių, praleistų gyvenant kitoje šalyje, taip pat įgijau įgūdžių priimti sprendimus bei spręsti netikėtai Erasmus + » praktiką rekomenduočiau kiekvienam, ir tikiu, kad kiekviena patirtis bus savaip naudinga, o ją atliekant praleistas laikas tikrai nenueis veltui !


Šviežiausios naujienos