Praktika Smart Insiders Madride, Ispanijoje

Monika Drungilaitė

Atlikau praktiką kelionų ir kultūrinių renginių agentūroje Smart Insiders, įsikūrusioje Madride. Kadangi savo karjerą sieju su tarptautiniu renginių organizavimu, vykdama ten maniau, jog tai bus puiki proga įgyti daugiau patirties tarptautinėje rinkoje. Įmonė nedidelė, joje vyksta nuolatinė darbuotojų bei praktikantų kaita, verslas sėkmingas, bet vis dar besivystantis, todėl tai puiki terpė tiems, kurie nori pamatyti, suprasti ir prisidėti prie beveik visų procesų vykstančių įmonės viduje.

Atvykusi ir geriau susipažinusi su įmonės veikla pamačiau, jog organizuodama renginius bei kultūrinę veiklą nieko naujo neišmoksiu, todėl susėdę su vadovais nusprendėme, jog daugiau naudos man suteiks darbas su video projektais. Įmonė davė man galimybę skirti laiko video montavimo įgūdžiams lavinti bei pasirūpino, jog kelis kartus per savaitę į biurą ateitų mentorius, dirbantis su filmų post-produkcija, kuris mane išmokė montuoti greičiau Adobe Premiere Pro programa bei dirbti su Adobe After Effects programa animuojant video. Darbai praktikos metu neapsiribojo tik darbu biure, kadangi tai kelionių ir kultūrinių renginių agentūra, jų metu pagrindinė mano atsakomybė buvo fotografija ar filmavimas, taip pat padėdavau kolegoms organizaciniais reikalais, rūpindavausi klientais.

Praktiką atlikau 6 mėnesius, iš pradžių buvau šiek tiek nusivylusi, jog šioje įmonėje nebuvo galimybių rengti įdomesnių projektų susijusių su renginiais, tačiau po kelių mėnesių darbo montuojant video, mokantis animacijos, pajaučiau, jog tai įgūdžiai, kuriuos galėsiu pritaikyti ne tik savo laisvalaikio hobiui. Nors planuoju tęsti savo karjerą tarptautinių renginių organizavime, po šios praktikos turiu video portfolio ir reikalui esant, galėsiu papildomai prisidurti individualia veikla.

Vykstantiems į praktiką po studijų baigimo rekomenduočiau nesirinkti tokio ilgo laikotarpio jei nesate užtikrinti įmonės profiliu, ištekliais, kuriuos jums gali pasiūlyti priimanti institucija bei nežinote ar salygos bus tinkomos jūsų tobulėjimui. Iš kiekvienos situacijos derintis ir tinkamai komunikuojant galima gauti naudos, svarbu nenuleisti rankų ir pasiimti iš kiekvienos galimybės viską, kas geriausia, ačiū Partners4value, jog padėjo įgyti patirties tarptautinėje rinkoje!

 

image (18)                    image (20)

image (19)

 

 


Šviežiausios naujienos