Praktika Briuselyje

Monika Apčinikovaitė

Praktiką Blue Storks kompanijoje pradėjau š.m. Liepos pradžioje. Kompanija yra įsikūrusi Briuselyje, atokiau nuo miesto centro, kartu su kitomis „start-up“ principu dirbančiomis įmonėmis, kompanija nuomojasi patalpas Globe village pastatų komplekse.

 

Įmonė Blue Storks dirba kaip tarpininkas tarp prekės ženklo (brand) ir tarp koncesininko/kliento (concessionaire) kelionių mažmeninės prekybos srityje. Kompanijos darbo principas yra bedradarbiauti su jaunatviškais, perspektyviais, socialiniuose tinkluose populiarėjančiais prekių ženklais ir pristatyti juos patraukliomis kainomis oro uostuose, kruiziniuose laivuose, pasienių zonose įsikūrusiose DUTY-FREE zonose.

 

Praktikos metu teko galimybė dirbti su visais prekės ženklais bei bendrauti su esamais klientais bei ieškoti naujų. Pagrindinės užduotys buvo susijusios su sklandžia komunikacija, užsakymų perdavimu, problemų, susijusių su operacijomis, sprendimas, planogramų bei parduotuvės stendų kūrimas, naujų idėjų realizavimas, taip pat esamų duomenų archyvavimas. Nemažai laisvės saviraiškai turėjau ir prisidedant prie naujo prekės ženklo „La Boucle“ kūrimo.

 

Ši praktika buvo išties naudinga, nes turėjau galimybę susipažinti su jaunos kompanijos struktūra, esminiais darbo principais bei iššūkiais, su kuriais ji susiduria. Taip pat tai buvo naudinga patirtis, nes reikėjo atlikti įvairias užduotis vienu metu ir greitai. Kai kurios užduotys nebuvo susijusios su mano ankstesne studijų patirtimi, tačiau jas įvykdžius susipažinau su nauja informacija bei pagerinau savo įgūdžius.

 

Tikiu, kad šis keletos mėnesių praktikos periodas iš tikrųjų padės man tvirčiau žengti pirmuosius tarptautinės karjeros žingsnius ir leis užtikrintai jaustis profesionalioje verslo aplinkoje.
Ačiū už galimybę išvykti podiplominei praktikai ir už sklandų bendradarbiavimą!

 

IMG_8971


Šviežiausios naujienos