Tarptautinių praktikų 2019-2020 m.m. kvietimas

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2019-2020 m. m. Norime atkreipti dėmesį, jog jei studijuojama pedagogikos studijose (kurių trukmė 1 akademiniai metai), paraišką galima teikti po pirmojo semestro, pateikiant tik pirmojo semestro rezultatus.

read more


Karjeros pradžios galimybės Lietuvoje!

Jei po studijų ar darbų užsienyje dairaisi karjeros pradžios galimybių, o mintys vis sukasi apie Lietuvą, dalinamės gera žinia! Sugrįžti ir pritaikyti užsienyje įgytas žinias Lietuvoje dabar gali per Talentai Lietuvai programą, kuri šiandien tau meta iššūkį pasimatuoti perspektyviausias Lietuvos įmones. Sudalyvauk teikdamas(-a) paraišką www.glltalentai.lt/positions ir, kas žino, galbūt sekantis tavo lėktuvo bilietas bus atgal į Lietuvą? Dalyvių paraiškos priimamos read more


ReGeneration 2030 is pleased to invite you to apply to join its 2019 Summit “Changing climate, changing lifestyles!”

ReGeneration 2030 is a movement led by teenagers and young adults in the Nordic and Baltic Sea Regions making the United Nations Agenda 2030 sustainable development goals (SDGs) become reality.

It is rare that the youth take the lead in discussions about the future and the world that will be transferred to the next generations. We are changing that!

We believe that in order to reach the SDGs and to develop a sustainable society, we need to increase co-operation across state and regional borders, read moreReGeneration2030 susitikimas

Praėjusį savaitgalį dalyvavome pirmajame #ReGeneration2030 susitikime Alandų salose kartu su Šiaurės ir Baltijos jūros šalių regionų atstovais. Diskutavome apie Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, dalinomės šalių patirtimis atsakingo vartojimo ir gamybos klausimais. #ReGeneration2030 Summit metu įgavome žinių apie žiedinę ekonomiką, rūšiavimo ir atsakingo vartojimo svarbą. Didelis dėmesys buvo skirtas jaunimo švietimui. Jaunimo ugdymas yra vienas pagrindinių tikslų užtikrinant atsakingą vartojimą ir gamybą siekiant darnios ir draugiškos aplinkos. Susitikime teikėme pasiūlymus ir idėjas jaunimo manifestui, kurio paskirtis pasiekti kuo didesnį Šiaurės ir Baltijos šalių regionų jaunimą, užtikrinti partnerystę tarp Šiaurės ir Baltijos jūros šalių regionų. Pirmasis ReGeneration2030 susitikimas turės tęstinumą, kuris leis įvertinti jaunimo įsitraukimą ir žinių sklaidą darnaus vystymosi darbotvarkėje. Dalinamės bendru jaunimo manifestu apie atsakingą vartojimą ir gamybą.

Youth Essay Competition 2018 – Time to get writing!

Calling all 18-25 year olds, the European Commission wants to hear your voice!  

The Youth Essay competition, organised by the European Commission Directorate General for Single Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs, is launching for the third time and is looking for answers to the following question:

“What steps should entrepreneurs and government take to become more innovative?”

For more information: https://blogs.ec.europa.eu/promotingenterprise/yec2018-launch/


We Connect Lithuania programa

We Connect Lithuania programą, skirtą Lietuvos diasporos jaunimui, organizuoja Global Lithuanian Leaders komanda kartu su Kazickų Šeimos FonduPrograma siūlo 16-18 metų moksleiviams ir 18-25 metų universitetų studentams 6 savaičių trukmės efektyvios ir prasmingos profesinės bei savanorystės vasaros patirties Lietuvoje įsikūrusiose, lyderiaujančiose įmonėse, viešojo sektoriaus ir socialinio verslo bendrovėse. O tuo pačiu, programos dalyviai turės galimybę atrasti bei nagrinėti savo lietuviškąjį identitetą, aktyviai dalyvauti nacionaliniuose renginiuose, pažinti modernią Lietuvą, sutikti ją kuriančius įkvepiančius lyderius bei prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

„Ši iniciatyva gimė iš vizijos sukurti edukacinę kelionę į Lietuvą, kuri taptų neatsiejama kiekvieno jauno pasaulio lietuvio gyvenimo dalimi. Tai galimybė pajusti autentišką modernią Lietuvą, įgyjant patirties ir žinių atliekant praktiką ir savanoriaujant Lietuvoje.“,- Kamilė Naraitė, programos We Connect Lithuania vadovė.

Registracija vasaros programai atvira iki Kovo 15 dienos.

Daugiau informacijos ir registracija www.lithuanianleaders.org/we-connect-lithuania/

read more


45-ASIS KTU GARBĖS DAKTARAS – PASAULIO EKONOMIKOS FORUMO STEIGĖJAS KLAUSAS SCHWABAS

Spalio 13 d. Kauno technologijos universiteto garbės daktaro regalijos bus įteiktos profesoriui Klausui Schwabui, iškiliam vokiečių ekonomistui ir inžinieriui, Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjui ir vadovui.

Universiteto garbės daktaro vardas profesoriui Klausui Schwabui bus suteiktas už ekonomikos žinių, pažangių koncepcijų plėtros bei socialinės entreprenerystės skatinimą, paramą jaunam verslui ir indėlį plėtojant ketvirtosios pramonės revoliucijos koncepciją.

Profesorius read more


Baltijos-Amerikos Laisvės fondo konkursas

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į Profesinės stažuotės programą. Ši programa yra skirta Baltijos šalių studentams ir absolventams, kurie jau turi (arba yra paskutiniame kurse) Bakalauro laipsnį, studijuoja magsitrantūroje ar doktorantūroje, arba yra baigę studijas šiais metais.

Skelbimą rasite šioje nuorodoje: BAFF_skelbimas


Artėjantys renginiai