Mano praktika redakcijoje (Paryžiuje)

Praktika man buvo geriausias integracijos būdas naujoje vietoje, nes išvykti į Paryžių ketinau dar iki sužinant apie Erasmus+ programą. Labai džiaugiuosi nepabijojusi ir išbandžiusi šią galimybę.

Žinoma, iš pradžių, kol viskas susidėlioja į savo vietas, užtrunka ir pareikalauja daug kantrybės ir ryžto. Pamenu, kad priimančios įmonės paieškas pradėjau labai anksti dar būdama Lietuvoje, tačiau tik atvykus į Paryžių paieškos buvo efektyvios ir tik būnant čia pavyko greitai rasti praktikos vietą.

Taigi dirbau redakcijoje (L’ENTREPRISE Connectée / I-Tourisme), kurioje atlikau reklamos vadybininkės pareigas. Kadangi tokio darbo patirties neturėjau, pradžioje buvo sunkoka, tačiau pamažu viską išmokau. Turėjau nuolat bendrauti su klientais, tvarkyti įvairius dokumentus, dalyvauti verslo parodose. Darbas reikalavo tikrai didelio organizuotumo. Išmokau susidoroti su iškilusiais sunkumais, greitai reaguoti į situacijas, susidėlioti prioritetus. Susipažinau su komercijos subtilybėmis, tapau drąsesnė bendraujant su verslo atstovais. Dirbant su gimtakalbiais, kalbos žinios taip pat sparčiai tobulėjo.

Rodos, vos spėjau pradėti, o štai jau ir baigėsi. Gaila buvo palikti ir kolegas. Dirbau su nuostabiais žmonėmis, kurie mane puikiai priėmė į savo darbo kolektyvą.

Įgijau naujos, įdomios ir visapusiškai labai naudingos patirties. Nors ir nesu tikra, kad ateities planus siesiu būtent su tokia pat veikla, bet tikrai viską, ką išmokau, galėsiu panaudoti bet kurioje kitoje veikloje.

Greta Jonaitytė


Šviežiausios naujienos