Mano praktika anglų kalbos mokykloje

Praktiką atlikau Maltoje, anglų kalbos mokykloje. Kai tik pasakau, kad anglų kalbos mokykloje pirma visiems šaunanti mintis yra, kad mokiau anglų kalbos tačiau tai visiška netiesa. Dirbau EC English language school, kuri Maltoje turi pagrindinį ofisą, iš kurio kuruoja visas anglų kalbos mokyklos įsikūrusias Amerikoje, Anglijoje, Afrikoje ir Kanadoje bei žinoma Maltoje. Taigi pusę metų praleidau pardavimų skyriuje, kur visa komunikacija vyko su agentūromis esančiomis įvairiose šalyse ir siūlančiomis mūsų anglų kalbos pamokas. Taigi šiame skyriuje su manimi dirbo žmonės iš Japonijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos, Jordanijos, Ispanijos, Švedijos, Kinijos bei Maltos. Vien pamatyti kaip tiek skirtingų kultūrų žmonių dirba vienu tikslu buvo nepakartojama patirtis. Aš asmeniškai daugiausiai dirbau su Europoje esančiais agentais. Mano užduotys būdavo labai įvairios, tokios kaip: surinkti duomenis apie agentus, palyginti jų rezultatus su praėjusiais metais; atlikti konkurentų analizę, organizuoti vadybininkų keliones ir pan. Tam, kad sėkmingai atlikti šias ir įvairias kitas užduotis turėjau išmokti naudotis įmonės duomenų apdorojimo sistemomis (Konnect, CRM, Sharepoint).

Tai buvo puiki patirtis, kuri leido man susipažinti su tarptautine kompanija ir darbo joje ypatumais. Tai tik sustiprino mano norą ateityje siekti karjeros tarptautinėje įmonėje.
P.S. Nuotraukose visas mūsų kolektyvas (kuris visas susirinkdavo itin retai, nes darbuotojai nuolat keliauja) kuomet suruošėme bendraus tarptautinius pietus ir visi nešamės po patiekalą.
Giedrė Mitkevičiūtė


Šviežiausios naujienos